Co bude se stránkami eisenacher.cz?

Informace o chodu stránek, náměty k jejich vylepšení apod.
bouvard
Administrátor

Co bude se stránkami eisenacher.cz?

Příspěvekod bouvard » úte 06. říj 2015 20:16:20

Důležité asi je říct, že ač se to nezdá, změn a práce kolem stránek eisenacher proběhlo už celkem dost. Změnily majitele, došlo ke změně registrátora a přesunuly se celé na jiný hosting. Pro Vás ale bohužel vypadají stále stejně.

Obnova stránek původních stránek eisenacher.cz se ukázala jako v podstatě nemožná, hlavně z důvodu nebezpečnosti. Proto jsem se rozhodl, že původní stránky budou po úpravách zveřejněny pro prohlížení jen offline (nebude možné se přihlašovat, nebude fungovat diskuze, nebude fungovat inzerce a budou omezené některé funkce postavené na databázích).

Část jejich funkcí převezme toto fórum.eisenacher.cz, kde vznikne nová diskuze a inzerce. Starou diskuzi se nám snad podaří přetransformovat na text, který by šlo prohledávat kvůli informacím.

Vedle původních offline stránek a nového fóra začnou vznikat nové stránky eisenacher.cz, na které budu postupně přebírat původní obsah do nového publikačního systému.

Vše ale potřebuje čas, kterého je obecně stále méně. Takže prosím buďte trpěliví. V nejbližší době se budu snažit, aby se vrátily původní stránky alespoň pro prohlížení.

thomas

Re: Co bude se stránkami eisenacher.cz?

Příspěvekod thomas » stř 07. říj 2015 11:08:38

Vážení přátelé a příznivci dvoutaktů a Wartburgů zvlášť!
Jsem rád, že se Vám podařilo znovu zprovoznit internetové stránky a nastartovat tak další kapitolu Vaší bohulibé činnosti. Mluvím z vlastní zkušenosti, i když v době, kdy jsem žil v úzkém spojení s Wartburgy, žádný internet nebyl. Náš pražský klub a celou řadu dalších klubů v tehdejší ČSSR, držel pohromadě klubový zpravodaj, ve kterém 10x ročně jsme členům přinášely všehochuť všeho, co se týkalo klubové činnosti, techniky, novinek z Eisenachu a dalších příspěvků z klubů či jednotlivců. A musím říci, že to dalo "honičku" pravidelně naplňovat 20 stránek!
To samé bych přál i Vašemu fóru, aby si každý zájemce mohl přečíst či informovat se o všem podstatném ze života a provozu dnes již veteránů, kterými se Wartburgy staly či ty novější stávají.
Pokud budete mít zájem, mohu mnohé zkušenosti (pokud jsem je již nezapomněl) nabídnout tomuto fóru, jakož i na vzpomínky na školení techniků v Eisenachu či praktické činnosti přímo ve výrobě.
Mnoho zdaru Vám přeje
Tomáš Jirásek, dnes již emeritní předseda pražského Wartburg klubu.

Nepér

Příspěvekod Nepér » úte 27. říj 2015 9:04:06

Tak už jsem si napsal jeden příspěvek, ale váhám nad dalším, když je třeba vždy počkat na schválení... takhle to tu asi jen tak neožije :roll:
//aha, tak už to jde, tak dobrý :mrgreen:

bouvard
Administrátor

Příspěvekod bouvard » úte 27. říj 2015 9:13:03

Je to nastaveno tak, že nový uživatel musí mít aspoň jeden schválený příspěvek, než má plný přístup. Je to bohužel nezbytná ochrana proti robotům, kteří se na taková fóra zaměřují. Poslední dobou jsou schopni bez problémů překonat capchu. Jen dneska od rána jsem vymazával dva takové "nové členy fóra"...
Ale Ty už máš přístup volný, takže můžeš přispívat podle libosti.

Maja

Příspěvekod Maja » pon 16. lis 2015 15:21:01

Přesně tak. Jednou napíšeš a pak můžeš psát v poho. Jen je někteří neví, že to už běží a pokud ví, tak této pro ně nové. Jde jen zjistit co a jak přijat tomu na chuť a vše je v poho. A není to zas složité než se na poprvé zdálo. :D

Zpět na “Pokec ke stránkám eisenacher.cz”